Savage XL and F4.6 engine

This site may earn a commission from merchant affiliate
links, including eBay, Amazon, and others.

Alien

Member
Messages
40
Location
Polska
Cześć. Jakiś czas temu udało mi się kupić na rynku wtórnym podwozie XL. Po doprowadzeniu go do stanu prawie idealnego postanowiłem zobaczyć jak będzie pracował na silniku F4.6 z mojego X. Przełożenie skrzyni biegów 47/17, skrzynia 3-biegowa. Zastanawiam się czy nie zmienić przełożenia, bo Savage nie jeździ na tym silniku jak jego mniejszy brat X.
 
Co masz na myśli mówiąc o tym, że Savage nie jeździ na tym silniku jak jego młodszy brat X? Czego ten silnik nie robi w XL?
 
Wiec tak dziś rozebrałam skrzynie i chyba faktyczne startował z drugiego biegu, jak chciałem zakręcić zębatka to haczyła. Widać na foto. Niestety nie sprawdziłem bo czasu mało a i one way padł(a założony nowy)

IMG_5496.jpeg

IMG_5497.jpeg
 
Już zamontowany nowy. Mam druga skrzynie na zapas. Testy za trzy dni bo dopiero wolne będę miał
 
Upewnij się, że startujesz na 1. biegu, a nie na 2. biegu. Zdarzyło się e wcześniej. Zrób film, jeśli masz okazję.
Miałeś racje Kolego. Okazało się że mam nowe łożysko wiec wymieniłem i przystąpiłem do testów. Trzy razy rozbierałem skrzynie nim ustawiłem drugi bieg. Savage śmiga.
Dziękuje bardzo ja i Savage🤛

IMG_5499.jpeg
 
Powinieneś być w stanie wyregulować drugi bieg od strony skrzyni biegów. Uważam, że trzeba rozebrać skrzynię biegów, aby wyregulować 3 bieg. Cieszę się, że to zrobiłeś.
 
Powinieneś być w stanie wyregulować drugi bieg od strony skrzyni biegów. Uważam, że trzeba rozebrać skrzynię biegów, aby wyregulować 3 bieg. Cieszę się, że to zrobiłeś.
Zgłupiałem
44T pierwszy bieg
41T drugi bieg
38t trzeci bieg
Tak mi się wydaje
 

Latest posts

Members online

Back
Top